Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sigal Prishtina-Peja ndeshen sonte

NULL NULL
10.05.2015 09:16
Pjesa më e “nxehtë” e ETC Superliga e Kosovës në basketboll, do të nis sonte.

Dy skuadrat më të mëdha në vendin tonë, Sigal Prishtina dhe Peja, do të përballen sonte në kryeqytet në ndeshjen e parë finale të play-offit.

Kryeqytetasit të motivuar maksimalisht pas suksesit në Ligën Ballkanike, tani janë të fokusuar që ta fitojnë edhe titullin e kampionit.

Ballafaqimet mes këtyre dy skuadrave të mëdha në vendin tonë, gjithnjë janë përshkruar më lojë të fortë e dramatike deri në fund të ndeshjes. Një ndeshje e tillë e fortë pritet të luhet edhe sonte.

Ndeshja mes Sigal Prishtinës dhe Pejës nis në orën 20:30.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.