Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sigal Prishtina e mposht me lehtësi Bashkimin

NULL NULL
30.03.2023 23:57
Basketboll

Bashkimi nuk doli të jetë kundërshtar i fortë për Sigal Prishtinën.

Skuadra nga kryeqyteti fitoi bindshëm si mysafir ndaj asaj nga Prizreni, me rezultat 66:101.

Te Bashkimi u dalluan Daniel Lekndreaj me 15 fitore e 12 kërcime dhe Altin Morina me 15 pikë, kurse te Sigal Prishtina më i miri ishte Derrick Ëilson me 17 pikë, nëntë kërcime dhe pesë asistime.

Bashkimi ka 11 fitore e 16 humbje, kurse Sigal Prishtina 21 fitore e gjashtë humbje/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.