Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sigal Prishtina e mbyll pjesën e parë me një pikë epërsi ndaj King Szczecin

NULL NULL
08.03.2023 20:01

Klubi Sigal Prishtina e ka mbyllur me një pikë epërsi, pjesën e parë ndaj klubit polak, King Szczecin, në fazën e dytë të Ligës ENBL.

Çereku i parë u mbyll baras, me rezultat 13-13, ndërsa ai i dyti me rezultat 9-8, në favor të ekipit bardhekaltër.

Kjo është çerekfinalja e parë, ndërsa ndeshja e kthimit do të zhvillohet më 20 mars.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.