Sia adaptoi dy fëmijë: Ata më shpëtuan, jam në parajsë

Sia adaptoi dy fëmijë: Ata më shpëtuan, jam në parajsë

NULL NULL
11 months më parë

Këngëtarja e njohur,Sia, ka treguar se para një viti i kishte adaptuar dy adoleshentë nga një jetimore, transmeton Klan Kosova.

Ajo të premten në një intervistë për “Good Morning America”, ka deklaruar fëmijët e saj kanë vuajtur shumë dhe së ajo është munduar të iu ndihmojë në këtë aspekt.

“Ata janë një bekim, mendoj se ata më shpëtuan mua, kështu që unë jam në parajsë”.

“Ka kaluar një vit dhe ne kemi pasë uljet-ngritjet, por ne kurrë nuk kemi qenë më mirë se sot”, ka thënë Sia.