Si u tmerruan turistët spanjollë në Shqipëri? (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si u tmerruan turistët spanjollë në Shqipëri? (VIDEO)

NULL NULL
17/08/2019

Dënim nga autoritetet pritet tw merr edhe pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo të Shqipërisë.

Kjo pasi ai tmerroi disa turistë spanjollë që refuzuan shërbimin në restorantin e tij.

Këtë e bëri duke u hipur mbi veturë turistëve, të cilës ia theu xhamin dhe nuk i zbriti për disa kilometra.