Si të largoni dhimbjet e migrenës? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si të largoni dhimbjet e migrenës?

NULL NULL
01.03.2023 07:21
Migrena

Dhimbjet e kokës, sidomos ato të shkaktuara nga migrena, nuk mund t’i besojë kurrë dikush që nuk i ka provuar.

Këto dhimbje, sipas njerëzve që vuajnë nga migrena, të lënë në gjendje amullie e të pashpresë.

Ilaç magjik kundër dhimbjeve të forta të kokës apo migrenës nuk ka, megjithatë ka disa produkte krejt natyrale që ofrojnë lehtësim të menjëhershëm, shkruan Verywell Health, përcjell Klankosova.tv.

Ju duhet një gotë e mbushur tre çerek me ujë, lëngu i një limoni dhe një lugë çaji me kripë (jo të mbushur plot).

Përziejini së bashku dhe pijeni lëngun menjëherë.

Rrini të informuar duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS