Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si të evitohen dhimbjet e shpinës (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 14:26
Besnik Humolli

Një nga mënyrat më të mira për të parandaluar dhimbjen e shpinës është të mbani të fortë muskujt dhe pikërisht për mënyrat se si ta arrini këtë, në studio të “Ora Shtatë” ka folur  trajneri Besnik Humolli.

Shumica e njerëzve kanë dhimbje shpine në një moment të caktuar të jetës së tyre dhe gjasat janë që këtë ta përjetoni derisa rriteni.

Shumë njerëz lëndojnë shpinën kur ngrenë, shtyjnë ose tërheqin diçka që është shumë e rëndë.

Dhimbja e shpinës është një nga problemet më të zakonshme mjekësore, për këtë arsye parandalimi i lëndimeve duhet të bëhet me kohë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.