Si reaguan prindërit e Keith kur morën vesh për lidhjen me Adrianën? - Klan Kosova

Si reaguan prindërit e Keith kur morën vesh për lidhjen me Adrianën?

NULL NULL
4 months më parë

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi e ftuar në “Goca dhe Gra” ka rrëfyer se si reaguan prindërit e të dashurit të saj Keith Groeneveld  kur morën vesh për lidhjen me diferencë shumë të madhe moshe.

Adriana tha se ata ishin stepur, pasi nuk e  prisnin që djali i tyre të kishte një të dashur 20 vjet më të vjetër, por ai ndoqi ndjenjat e tij dhe jo çfarë thoshin të tjerët.

“Keith ka mendime ashtu siç unë kam tani, ndoshta është edhe gjenerata e tij që mendon për jetën. Ai mamit dhe babit tim i thotë mami babi, ndërsa unë akoma nuk  i kam takuar prindërit e tij. Ata janë stepur pak kur e kanë marrë vesh, por ai ka vepruar duke u bazuar në ndjenjat e tij. Edhe shoqëria e tij nuk kanë qenë dakord, ai nuk kë ka thënë gjë, por unë e kam kuptuar vetë”, tha Adriana./TCh