Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si reaguan banorët pas njoftimit nga “Vëllai i Madh” për largimin e Blastës nga BBVK? (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 23:50

Lajmi për largimin e Blastës nga shtëpia u bë i ditur edhe për banorët aktual të Big Brother VIP Kosova, derisa ishte Andi ai që e lexoi njoftimin e “Vëllait të Madh”.

Ata nuk e kanë pritur mirë largimin e Blastës që erdhi si rezultat i kurimit që ai po merr nga ekipet mjekësore, pas djegies së djeshme me hekur nga Artani.

Më së keqi ikjen e Blastës duket ta ketë përjetuar, Melisa.

Gjithsesi, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.