20:19, 20 Mars 2020

Këngëtari Robert Berisha dhe aktori Edi Kastrati përmes një lidhje te “Ora e Pasdites” kanë treguar se si po e kalojnë kohën të izoluar – njëri në karantinë e tjetri në shtëpi.

Se çka thanë ata shikoni përmes videos së mëposhtme:

Si po e përballon aktori Edi Kastrati izolimin dhe Robert Berisha karantinën?

Si po e përballon aktori Edi Kastrati izolimin dhe Robert Berisha karantinën?

Publiée par Klan Kosova sur Vendredi 20 mars 2020

Konkurs Pune

Lexo më shumë