Si përherë lojtarët italianë këndojnë me pasion himnin e tyre (VIDEO)

Si përherë lojtarët italianë këndojnë me pasion himnin e tyre (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Në ndeshjen hapëse të Kampionatit Evropian “EURO 2020”, në mes të Turqisë dhe Italisë, në pjesën kur është intonuar himni i kombëtarëve është spikatur si gjithmonë pasioni i lojtarëve italianë për kombëtaren e tyre.

Në interpretimin e himnit pasionin e njëjtë e kishin tifozët italianë, njofton Klankosova.tv.