Si përgatitet torta vegane me xhinxher? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si përgatitet torta vegane me xhinxher? (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 15:53

Si çdo javë, në kuadër të programit të mëngjesit, ju sjellim rubrikën Shije, këtë herë më shumë rreth përgatitjes së tortës vegane me xhinxher.

Marigona Iseni Miftari nga ‘’Tisa’s Healthy Cakes’’, na shpjegon hap pas hapi procedurat për përgatitjen e këtij deserti dhe si mund ta gatuani në shtëpitë tuaja.

Këtë recetë mund ta merrni nga materiali më poshtë: