Si përgatitet torta vegane me avokado (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si përgatitet torta vegane me avokado (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 16:19
Torta vegane me avokado

Një dietë vegane bazohet në bimë dhe ushqime të bëra nga bimët, duke anashkaluar ushqimet që vijnë nga kafshët, duke përfshirë produktet e qumështit dhe vezët.

Për të gjithë veganët, ju sjellim përgatitjen e një recete shumë interesante.

Është fjala për tortën vegane me avokado.

Hapat e përgatitjes së saj janë të thjeshtë dhe mund të praktikohen në shtëpitë e çdokujt.

Përgatitjen e saj na tregon Marigona Iseni Miftari nga “Tisa’s Healthy Cakes’’, e cila ndihmon të kuptojmë mbi procedurat dhe përbërësit e nevojitur.