Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si përgatitet rollada me mish pule (VIDEO)

NULL NULL
14.04.2023 22:24
Rolladë me mish pule

Është Ornel Hyka nga restoranti ‘’Mero’’, ai i cili në këtë material na informon më shumë për përbërësit, hapat dhe rrjedhën deri tek përgatitja e rolladës me mish pule.

Përmes këtij materiali mund të kuptoni më shumë se si ju mund të realizoni këtë pjatë në shtëpitë tuaja, shumë lehtë dhe në çfarëdo kohe, sidomos gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.