Si përgatitet ëmbëlsira me qumësht kokosi? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si përgatitet ëmbëlsira me qumësht kokosi? (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 16:29
Krenare Imeraj

Në kuadër të programit të mëngjesit, rubrika “Shije” nga gazetarja Adea Grezda, si çdo herë prezanton një recetë të re.

Kësaj radhe ju sjellim përgatitjen e ëmbëlsirës me kokos me të gjithë përbërësit e saj, nga qumështi i kokosit e deri tek kokosi pluhur.

Një recetë lehtë për t’u përgatitur dhe është e shëndetshme, e atë të cilën mund ta ndiqni nga video më poshtë: