Si ia ndryshoi jetën Atdhe Xharavinës, miku i tij tashmë i ndjerë? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si ia ndryshoi jetën Atdhe Xharavinës, miku i tij tashmë i ndjerë? (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 19:57

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Atdhe Xharavina, ka ndarë me publikun pesë datat më të rëndësishme të jetës së tij.

Në Prive, ai foli për sëmundjen nga e cila vuante në adoleshencë dhe si u shërua nga ajo, por edhe për diagnostikimin me kancer të nënës së tij e që ishte shokuese për familjen.

Ai gjithashtu, zbuloi edhe një detaj të pathënë nga jeta e tij, teksa ka rrëfyer migrimin ilegal, derisa ka bërë të ditur se një veprim i tillë i ka kushtuar me heqje lirie.

Për më shumë detaje, ndiqeni Atdheun në “Pesë data” të Privesë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

lajme të ngjashme