Si finalist, Artani shpërblehet nga AS Travel me një udhëtim në Bodrum (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si finalist, Artani shpërblehet nga AS Travel me një udhëtim në Bodrum (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 22:07

Finalisti i Big Brother Vip Kosova, Artani Thaqi, në natën finale të kompeticionit më të madh në vend ka marrur një dhuratë nga kompania e fluturimeve AS Travel.

Ai ka befasi një udhëtim në çift për në qytetin e bregdetar të Turqisë, Bodrum.

Kjo gjë e gëzoi pa masë Artanin, i cili e falënderoi përzemërsisht AS Travel për dhuratën.

Maldives, Mauritius, Zanzibar, Safari, Sri Lanka, janë disa nga destinacionet që për herë të parë në tregun kosovar dhe rajon i keni dëgjuar e parë në rrjetet sociale të AS Travel. Agjencioni i cili për herë të parë, këto destinacione i eksploroi dhe i prezantoi para audiencës kosovare, duke mundësuar udhëtime pa viza në vende të ndryshe nga ato standarde. Na lejoni të ju tregojmë botën me AS Travel.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.