Si është ta kalosh natën e ftohtë në një lartësi prej 2,000 metrave? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si është ta kalosh natën e ftohtë në një lartësi prej 2,000 metrave? (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 15:00

Të ftuar të programit të mëngjesit në Klan Kosova, ishin Diellor Lleshi dhe Viktor Lleshdedaj, të cilët kanë bërë diçka të jashtëzakonshme.

Ata janë ngjitur në afërsi të Majës së Bistrës në kufi me Maqedoninë e Veriut ku kanë fjetur për një natë.

Temperatura të ulëta deri në -20 gradë Celsius, në terr dhe kushte të ndërlikuara.

Por si ishte eksperienca e tyre në këtë majë të lartë dhe cilat ishin vështirësitë dhe të mirat e saj, ndiqeni nga video më poshtë: