Si erdhi krisja e raportit në mes të Xhulit dhe Mbresës? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si erdhi krisja e raportit në mes të Xhulit dhe Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 00:01

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material kushtuar raportit në mes të Xhulit dhe Mbresës.

Dyshja, që para pak javësh kishin krijuar një aleancë të fortë, tanimë duket t’i kenë ndarë rrugët – të paktën, kështu rezultoi kjo javë për Xhulin dhe Mbresën.

Por, se çfarë ndodhi mes tyre? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.