Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si eci ora mësimore me mësuses Bucin dhe nxënësit e tij, Kaderin e Lumbardhin? (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 01:54

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci është shfaqur sërish në rolin e mësuesit.

Kësaj radhe, Edona nuk ka qenë pjesë e leksioneve, por në cilësinë e nxënësve të Bucit, kanë qenë, Kaderi dhe Lumbardhi.

Kuptoni më shumë detaje, rreth kësaj ore mësimore të Bucit, çfarë u mësoi ai atyre, e si u treguan ata në lexim – këto dhe më shumë, i zbuloni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.