Si e kujton Arbër Berisha finalen e fundit ndërmjet Pejës dhe Trepçës? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si e kujton Arbër Berisha finalen e fundit ndërmjet Pejës dhe Trepçës?

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 03.05.2023 19:40

Sonte zhvillohet ndeshja e parë finale ndërmjet Trepçës dhe Pejës në basketboll.

Beteja e parë fillon nga ora 20:00 në palestrën sportive “Minatori” në Mitrovicë.

E ish-pjesëtari i “Shqiponjave” dhe tani anëtar i bordit në KB Peja, Arbër Berisha e kujton shumë mirë ndeshjen kur Peja dhe Trepça u ballafaquan mes vete në finale para 23 vjetësh.

Berisha për Klanin tha se i mbanë në mend të gjitha ndeshjet “Shqiponjave” nga viti 1993.