Si e kishin ofenduar Amber Roze Kanye West dhe Wiz Khalifa - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si e kishin ofenduar Amber Roze Kanye West dhe Wiz Khalifa

NULL NULL
04/10/2015

Amber Rose ka shpërthyer përballë një turme gjigante të shtunën, duke treguar se çfarë i kishin thënë dy ish të dashurit e saj të famshëm, reperët Kanye West dhe Wiz Khalifa.

Amber po mbante një fjalim në qendër të Los Angeles, kur tregoi se sa lënduese kishte qenë për të kur Wiz Khalifa i kishte thënë se ajo s’është asgjë tjetër përpos një striptizere.

Amber Rose

Kurse, Kanye i kishte thënë se sa herë që bënte seks me të, ndjehej sikur ka nevojë t’i bëjë 30 dushe, shkruan TMZ, transmeton Klan Kosova.

FILE - FEBRUARY 21:  Wiz Khalifa and fiance Amber Rose welcomed a baby boy, Sebastian Taylor on February 21, 2013.  This is the first child for the couple. LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 10:  Rapper Wiz Khalifa (L) and model Amber Rose arrive at the 55th Annual GRAMMY Awards at Staples Center on February 10, 2013 in Los Angeles, California.  (Photo by Jason Merritt/Getty Images) ** TCN OUT **

Ajo ka thënë se tashmë i ka falur ata.