Si e bën Jennifer Aniston burrin nervoz? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si e bën Jennifer Aniston burrin nervoz?

NULL NULL
04/10/2015

Justin Theroux “tërbohet” kur gruaja e tij Jennifer Aniston e trajton me heshtje.

Aktori dhe regjisori amerikan e ka pranuar se s’ka asgjë që e frustron e e frikëson më shumë se sa kur bashkëshortja e tij Aniston s’i flet me gojë pasi të grinden.

Në paraqitjen e tyre te parë publike si çift në emisionin Entertainment Tonight Justin ka thënë: “Heshtja është kundërpërgjigjja më e padurueshme. Dhe kjo është e vërtetë në një marrëdhënie”.

“Në coftë se dikush ju trajton me heshtje, s’ka gjë që të tërbon më shumë”.

Jennifer dhe Justin janë martuar muajin e kaluar në një ceremoni sekrete, pas tri vitesh fejesë.

(FILES) Jennifer Aniston and Justin Theroux arrive for the 2015 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills, California, in this February 22, 2015, file photo. Celebrity magazine People reports on August 6, 2015, that the couple married in a private wedding on August 5. AFP PHOTO/ADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ/FILESADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ/AFP/Getty Images@@Was8950968.jpgGetty Image
(FILES) Jennifer Aniston and Justin Theroux arrive for the 2015 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills, California, in this February 22, 2015, file photo. Celebrity magazine People reports on August 6, 2015, that the couple married in a private wedding on August 5. AFP PHOTO/ADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ/FILESADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ/AFP/Getty [email protected]@Was8950968.jpgGetty Image