Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Si dy copat e mollës”, Gani Gërmia komenton çiftin Iliriana-Adri (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:41
gani germia

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia e ka komentuar çiftin Iliriana-Adri.

Ai ka thënë se ata përshtaten shumë me njëri-tjetrin, përcjell Klankosova.tv.

“Si dy copat e mollës”, është shprehur Gania.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.