Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shyqyr që nuk e kam emrin Juliana”, Arta përplaset me Julianën (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:03

Arta i komentuar deklaratat e Julianës për të e cila ka thënë se deri tani nuk ka dhënë asgjë për lojën e Big Brother Vip Kosova.

Ajo u shpreh se çdo deklaratë për të është e pritshme dhe nuk befasohet më.

“Juliana nuk ka çfarë thotë për mua sepse unë nuk merrem me të. Unë e kam treguar veten, i kam pasur debatet kur ka pasur nevojë versioni im i drejtësisë të vihet në vend”.

“Shyqyr që e kam emrin Arta Selimi, dhe jo Juliana Nura”, ka thënë Arta.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.