Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shykma zjarrin” – Gani Gërmia i shkon tek shtrati Lindës (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:40
Gania

Ganiu i ka shkuar tek shtrati Linditës.

Ganiu i tha se “unë tu afrova por kam mend”.

Linda i tha që të largohet, ndërsa ai i tha “shykma zjarrin”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.