Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë (VIDEO)

NULL NULL
27.05.2023 23:30
Shyhrete Behluli

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe.

Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin.

Shyhretja madje u kujdes që t’i dedikojë këngë nipit të saj, Matinit. Shihni më poshtë një pjesë nga performanca./Prive.al

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Norik Uka (@norikuka)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.