Shumë policë tek Kuvendi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shumë policë tek Kuvendi

NULL NULL
29/05/2015

Deputetet e Kosovës kanë filluar të shkojnë në objektin e Kuvendit të Kosovës për të marrë pjesë në seancën plenare që nis në orën 10:00 në të cilën do të shqyrtohet amendamenti për ndryshime kushtetuese, që i hap rrugë themelimit të Gjykatës Speciale

Nga ana tjetër , forca të mëdha policore ndodhen në oborrin e Kuvendit dhe Qeverisë, raporton gazetari i Klan Kosovës, Besnik Tahiri.