Shumë filozofi në Kuvend, termet nuk i kuptojnë të gjithë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shumë filozofi në Kuvend, termet nuk i kuptojnë të gjithë (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Sinani 1 week më parë

Filozofë s’janë, por filozofi bënë.

Bile deputetët kosovarë e gjetën ditën kur pritej votimi i Trustit për të garuar me njëri-tjetrin me terme dhe definicione të kësaj fushe.

Debatin e nisi Ministri i Financave, Hekuran Murati, që diskutimin për tërheqjen e Fondit Pensional mbase mund ta ketë parë si të panevojshëm.

Shefi i kuletës së shtetit tha se këtë e shpjegoi mijëra vjet më parë dikush tjetër.