Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtyhet për 1 tetor festivali “Sanremo Giovani”, shkak situata në veri

NULL NULL
24.09.2023 18:04
Italia

Ambasada e Italisë në Kosovë ka bërë të ditur se është shtyrë për 1 tetor “Sanremo Giovani”.

Në njoftimin e tyre bëhet e ditur se shtyrja ka ndodhur për shkak të situatës së krijuar në veri të vendit, përcjell Klankosova.tv.

Pas sulmit të tmerrshëm kundër Policisë së Kosovës, kemi vendosur ta shtyjmë për 1 tetor “Sanremo Giovani” të planifikuar për sonte. Dhuna nuk mund të mbizotërojë”, thuhet në njoftimin e ambasadës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.