Shtiu me armë natën e Vitit të Ri, tek dje arrestohet burri në Vushtrri - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtiu me armë natën e Vitit të Ri, tek dje arrestohet burri në Vushtrri

NULL NULL
12.01.2023 09:18

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një burrë në Vushtrri pasi kishte shtënë me armë natën e Vitit të Ri.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se kanë konfiskuar një pistoletë me gaz dhe një karikator, njofton Klankosova.tv.

“Vushtrri 31.12.2022 -23:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti me datë 31.12.2022 ka shtënë me armë zjarri .Është konfiskuar një pistoletë me gaz e kalibrit 9 mm dhe një karikator. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt” thuhet në raport.