Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shtine trurin në funksion”, përplasen Santiana dhe Kaderja (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 02:06

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo.

Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund ta përziej atë, pasi nuk e di se çfarë shoqërie ka me Adrin, Ilirianën dhe Bucin.

“Ne ngucemi krejt kohën”, i tha Santiana, ndërsa Kaderja menjëherë iu kundërpërgjigj duke i thënë “nuk më intereson”.

“S’mundësh me ma ndalë gojën, zemra jem. Unë muj me fol çkado që ma do zemra”, vazhdoi më tej Kaderja, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, pas kësaj, Santiana i tha se “ty zemra ta do, por truri s’o kah ta din. Kështu që shtine trurin në funksion”.

Për ta parë debatin e ashpër mes Santianës dhe Kaderes, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.