Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtetases së huaj i humbin tri unaza në Gjakovë

NULL NULL
19.09.2022 10:26

Një shtetase e huaj ka raportuar në polici se i kanë humbur tri unaza në Gjakovë.

Ajo ka thënë se unazat ishin me vlerë të konsiderueshme, përcjell Klankosova.tv.

” Ankuesja femër, shtetase e huaj, ka informuar se ka humbur tri unaza me vlerë të konsiderueshme. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.