Shtëpitë e të famshëmve që mund t’i merrni me qira - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtëpitë e të famshëmve që mund t’i merrni me qira

NULL NULL
14/10/2015

Mariah Carey, Jimi Hendrix dhe Julie Andrews janë të famshmit që i kanë shtëpitë më lukzose në planet.

Por duket se ata s’janë të vetmit që mund t’i shijojnë vendet më të bukura në botë.

Shtëpia e Julie Andrews në New York

Shtepia e Gumes

Shtëpia prej gume është një vend burimi për kreativitet. Aty kanë qëndruar artistë, performues, akademikë e dizajnerë e plot të tjerë që janë në kërkim të inspirimit.

Ajo mund të jetë e juaja për një natë për 337 funte.

Shtëpia e Jimi Hendrix

Jimmy

Kjo shtëpi mund të jetë e juaja nëse i jepni 111 funte për një natë.

Shtëpia e Mariah Carey në Malibu

Mariah

Një vend shumë romantik në Mesdhe i vendosur në mes të rërës e buzë detit, mund të jetë i juaji për 6740 për një natë.