Shtëpi e përkryer vikendi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtëpi e përkryer vikendi

NULL NULL
17/06/2015
Studioja e arkitekturës dhe e dizajnit, “Hunter Leggitt Studio”, nga Los Angelesi, ka ndërtuar këtë shtëpi vikendi, në shkretërirën buzë liqenit Isabella, për nevojat familjare por dhe të klientëve të tyre.

E dizajnuar për një familje pesë anëtarëshe, kjo shtëpi është mjaft fleksibile për të pranuar deri 10 mysafirë në total.

Shtëpia e quajtur “510 Cabin” shërben si një shtëpi vikendi  të cilën kompania ““Hunter Leggitt Studio” ua ofron klientët të saj – që zakonisht janë nga rrethina e Santa Monicas./ Ngjyra.com

vikend2

vikend3

shtepi5