Shtatzënia s'e ndal Beyoncen të festojë deri në orët e vona - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtatzënia s’e ndal Beyoncen të festojë deri në orët e vona

NULL NULL
28/02/2017

Edhepse shtatzënë dhe në pritje të binjakëve, kjo nuk e ka ndaluar Beyonce që të festojë deri në orët e vona, pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscars.

Beyonce që dukej mrekullueshëm ishte bashkë me bashkëshortin e saj, reperin Jay Z  derisa ishte e shoqëruar mes shumë miqve, si Scarlett Johansson, Mick Jagger, Mattheë Morrison, Priyanka Chopra e të tjerë, transmeton Klan Kosova.

Në ndërkohë është raportuar se akoma nuk dihet shtatzënia e binjakëve të këngëtares së njohur Beyonce, por që një gjë e tillë pritet të kuptohet brenda dy javësh.