Shtatë trupa, në mesin e tyre dy adoleshentë të zhdukur, gjenden në Oklahoma - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shtatë trupa, në mesin e tyre dy adoleshentë të zhdukur, gjenden në Oklahoma

NULL NULL
02.05.2023 11:24
Oklahoma

Shtatë trupa të njerëzve, përfshirë të dy adoleshentëve të zhdukur dhe një të dënuari për dhunim seksual, janë gjetur të hënën pasdite në një pronë afër Henryetta, një qyteti të vogël të Oklahoma.

Kufomat besohet të jenë të 14-vjeçarit, Ivy Webster dhe 16-vjecarit Brittanu Brewer që janë gjetur derisa oficerët po kërkonin në pronën ku kryesi i dhunimit, Jesse McFadden, po jetonte.

Trupat e tjerë, besohet se përfshinin McFadden dhe anëtarë të tjerë të familjes së tij, raporton Reuters, transmeton KlanKosova.tv.

Megjithatë viktimat ende nuk janë identifikuar formalisht.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.