19:30, 15 Maj 2019

Sukseset e vajzave shqiptare nuk kanë të ndalur.

Këtë herë majat botërore i kapi vajza me prejardhje nga Shqipëria, Klea Hanson.

Ajo  u zgjodh Miss Jugu i Australisë në prill, pas kësaj gare ajo pritet ta përfaqësojë këtë shtet në garën më të madhe të bukurisë Miss World.

Shqiptarja me anë të postimeve në Instagram shpreh dashurinë që ka ndaj Shqipërisë dhe Australisë.

Ajo thotë se nuk mundet t’i ndajë këto dy shtete.

 

 

Olti Curri me anë të një publikimi në Instagram ka bërë të ditur se Klea do të prezentojë Shqiprinë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë