Shqiptari sulmon serben në Livoq të Gjilanit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqiptari sulmon serben në Livoq të Gjilanit

NULL NULL
27/02/2017

Në Livoq të Epërm në Gjilan, një burrë shqiptar ka sulmuar fizikisht një grua serbe.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se i dyshuari i ka shkaktuar lëndime trupore viktimës me ç’rast asaj i është ofruar ndihma mjekësor.

Motivi i incidentit ka qenë një mosmarrëveshje ndërmjet viktimës dhe djalit të personit të dyshuar, njofton Klan Kosova.

Ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.