Shqiptari akuzohet për dhunë ndaj të miturës ashkali - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqiptari akuzohet për dhunë ndaj të miturës ashkali

NULL NULL
20/08/2019

Policia e Kosovës në Istog njofton se një person i komunitetit Ashkali ka raportuar tek ta që një i dyshuar shqiptar kishte ushtruar dhune fizike ndaj vajzës së tij të mitur.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit u dërgua në mbajtje.