Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

‘Shqiponjat” sot kërkojnë fitoren ndaj serbëve

NULL NULL
11.03.2023 12:44

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles, sot, do të ketë punë me njërin nga ekipet më të mira serbe, iNation.

Përballja do të zhvillohet në kuadër të turneut kualifikues RES Eastern European Masters Spring 2023, ku fituesi i vendit të parë do të kualifikohet për në kampionatin BLAST Premier Spring Showdown.

Ballafaqimi do të mbahet sot, duke filluar nga ora 17:30, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.