Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja pret kërkimfalje nga Blerando, ky as nuk i flet (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 13:13
blerando
blerando

Derisa Blerando po qëndronte tek lavanderia, aty ka shkuar Shqipja.

Ajo i ka thënë se duhet që Blerando t’i kërkojë falje, derisa ky i fundit as nuk i është përgjigjur, përcjell Klankosova.tv.

“Ti duhet të më kërkosh falje mua për ato komentet e tua, që vazhdon e i thua. A dëgjon”, është shprehur Shqipja.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.