Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja: Nuk jam vajzë për një natë (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:56
Shqipja

Gjatë natës së djeshme, banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Adri diskutuan gjerë e gjatë .

Ato që i tha Shqipja për veten e saj gjatë kësaj bisede, ishin gjëra që ajo nuk i kishte thënë më parë .

“Unë  nuk jam shumicë , unë jam një person që gjendet një  herë në jetë dhe një person që është i rrallë, dhe i’a di vetes time, prandaj unë nuk mundem të përfundojë me këdo”, është shprehur Shqipja.

Ajo me tutje vazhdoi të thoshte se “ajo mund të bëjë ‘one night stand’, por nuk i preferon ato pasi që nuk është një vajzë e tillë ”.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.