Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja nis betejën me Kaderin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:11
Shqipja

Shqipja kishte thënë se ka bërë bujë jasht shtetit, dhe Kaderi gënjen që nuk e njeh.

Ajo tha se Lindës i kishte thënë se do ndryshoj lojën, dhe unë i thash që ajo mund të ndryshoj vetëm gjatsin e flokëve.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.