Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja lëndon pa dashje Ardin, të qeshura pa fund mes tyre (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 18:53
Shqipja Ardi
Shqipja Ardi

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka lënduar pa dashje Adin.

Teksa po hiqte nga makina rrobat, ajo goditi në fytyrë Ardin.

Kjo ngjalli të qeshura mes të dyve.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon  në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.