Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja, Ganisë: Ylli e ka dëmtuar shumë Santianën

NULL NULL
04.12.2023 00:21

Shqipja dhe Gania kanë biseduar për situatën që ka pasur Santiana me Bucin.

Ajo i tha Ganisë se Buci e ka degjeneruar shumë veten por e ka dëmtuar edhe Santianën.

“Nesër do të presim nëse ka për të pasur letër apo jo, se Buci u shkatërrua. E ka dëmtuar shumë Santianën dhe më vjen keq se është dëmtuar edhe Besi”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.