Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja e tensionuar me Ganiun, replika të forta mes vete (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:58
Shqipja

Shqipja dhe Ganiu kanë debatuar sëbashku.

Ajo i tha se “nga ty kam ndëgjuar ofendime, gënjeshtra, mashtrime”.

Ai i tha mos “ma fyej intelegjencën”.

Shqipja iu përgjigj duke i thënë se “nuk ta fyej intelegjencën, unë të tregoj ty sa intelegjent je që del bllof me llafet e tua”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.