Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja e diskuton me Adrin përjashtimin e Metit (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 09:51

Shqipja dhe Adri kanë diskutuar për përjashtimin e Metit që ndodhi mbrëmë.

Ata thanë se ai shpesh e ka provokuar Blerandon por edhe disa banorë të tjerë, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë, Shqipja pyeti Adrin se çfarë do të ndodhte sikur në banjo nuk do të kishte kamera.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë nga biseda e tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.