Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja dhe Adri kritikojnë Edonën për këtë arsye (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 11:28

Pas natës Prime, Shqipja dhe Adri e kanë kritikuar Edonën për lojën e saj.

Ata i thanë të qëndrojë larg nga Buci, pasi sipas tyre ai do ta përdorë atë për lojë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga diskutimi mes tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.