Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja, Bleros: Ti je pak gjysmë (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 23:17

Shqipja ka pasur një debat të ashpër me Lumbardhin dhe Bleron në Big Brother VIP Kosova 2.

Lumbardhi i tha Shqipes se shpejt do të dalë jashtë, ndërsa ajo iu kundërpërgjigj duke i thënë se “unë nuk dal, unë e fitoj, çmimi është i imi”.

Pas kësaj ka ndërhyrë Blero, duke e pyetur Shqipen se “sa e ke çmimin”, njofton Klankosova.tv.

“Aq sa ke ardhur për të la fytyrën tënde këtu dhe për ta marrë me vete një fytyrë të pastër”, u kundëpërgjigj Shqipja.

Debati vazhdoi me Bleron i cili i tha se “pra s’paske çmim, apo jo”, ku Shqipja ia ktheu duke i thënë se “jo, morali im s’ka çmim, Blero. 200 mijë euro është çmimi i Big Brother”.

Më pas, Blero i tha se “ashtu është dashur të thuash prej fillimit e jo ‘çmimi i imi’”.

“Po e kuptove, mos e bëjë rolin e idiotit, megjithëse ti je pak gjysmë, por s’ka problem, do mundohem që herën tjetër do ta shpjegoj më qartë”, i tha në fund Shqipja.

Për ta parë debatin mes të tre banorëve, klikoni në videon më poshtë:

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.